Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej w jakim celu są one używane i jak zmienić ustawienia Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
Kwiatek Torty artystyczne

Kontakt

Anastasiya Tumas

+48 798 829 548
poniedziałek-piątek
w godz. 10.00-18.00

Napisz do mnie maila
7 dni w tygodniu 24h/dobę

Osobisty odbiór tortów w Wołominie

Złóż zamówienie >>

Torty Artystyczne - Galeria

Zamieszczone tu zostały zdjęcia tortów artystycznych na różne okazje. Aby ułatwić przeglądanie galerii, torty zostały posegregowane w różne kategorie.

Najczęściej zamawiane są urodzinowe tory dla dorosłych. Są to najróżniejsze torty, często wykonane według indywidualnych projektów zamawiających. Oddzielne kategorie stanowią torty sportowe (szczególnie dla kibiców piłki nożnej) oraz torty piętrowe.

Najbardziej pracochłonne i najtrudniejsze do wykonania są torty 2D i 3D, za to ich efekt końcowy zawsze robi ogromne wrażenie.

Inną kategorię stanowią torty weselne. Są to najbardziej osobiste torty artystyczne, bo przecież dzień ślubu jest jedyny, niepowtarzalny i wyjątkowy. Następną kategorię stanowią torty na różne okazje (chrzciny, I Komunię, Walentynki, imieniny, wieczór panieński czy kawalerski lub inną okazję, którą chcemy uświetnić słodkim podarunkiem.

Bardzo popularne są także torty dla dzieci, które dodatkowo zostały podzielone na torty z płaską postacią i torty z figurkami.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o fototortach, do realizacji których został użyty wydruk na papierze z masy cukrowej oraz tortach firmowych.

Zdjęcia tortów artystycznych zaprezentowane na stronie są mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywanie w internecie lub innych publikacjach. Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć bez mojej pisemnej zgody jest sprzeczne z przepisami ustawy o prawach autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r.Dz.U.Nr 24, poz. 83).

Copyright © 2011-, Torty artystyczne - Anastasiya Tumas
strzałka do góry